Načítám Akce

« Všechny Akce

PM Consulting — Projektové řízení krok za krokem

14. října 2026 09:00 - 15. října 2026 17:00

Prak­tický kurz pro všech­ny, kdo chtějí porozumět pro­jek­tové­mu řízení krok za krokem – od zadání pro­jek­tu přes plánování a real­izaci až po jeho uza­vření. Účast­ní­ci získa­jí srozu­mitel­ný post­up, který mohou využít při řízení vlast­ních pro­jek­tů nebo při prá­ci v pro­jek­tovém týmu.

Detail­ní popis: Kurz ukazu­je pro­jek­tové řízení prak­ticky a přehled­ně. Účast­ní­ci se naučí, jak dobře nas­tavit cíle pro­jek­tu, připrav­it plán, pra­co­v­at se stake­hold­ery, sle­dovat průběh pro­jek­tu, řídit rizika a změny a vyhod­notit výsledek.

Kurz sto­jí na přík­ladech z praxe, cvičeních a mod­e­lových situ­acích. Díky tomu si účast­ní­ci neod­ne­sou jen teorii, ale hlavně konkrét­ní pos­tupy a nástro­je, které mohou hned využít ve svých pro­jek­tech.

Pro koho je kurz určen: Pro začí­na­jící pro­jek­tové man­ažery, vedoucí týmů, koordiná­to­ry a všech­ny, kteří se podíle­jí na pro­jek­tech a chtějí získat jas­ný a prak­tický rámec pro jejich řízení.

Přínos pro účast­níky: Účast­ní­ci si ujas­ní, jak pro­jekt správně nas­tar­to­vat, napláno­vat, řídit a uza­vřít. Získa­jí větší jis­to­tu při prá­ci s pro­jek­tovým plánem, komu­nikací, riziky i očekávání­mi zada­vatelů a členů týmu.

Vaz­ba na kom­pe­tence IPMA ICB4: Kurz pod­poru­je zejmé­na kom­pe­tence z oblasti Prac­tice, napřík­lad prá­ci s cíli pro­jek­tu, rozsa­hem, har­mono­gramem, zdro­ji, riziky, změ­na­mi a kval­i­tou. Zároveň rozvíjí i oblast Peo­ple, přede­vším komu­nikaci, spoluprá­ci a prá­ci se zain­tereso­vaný­mi strana­mi.

Podrobnosti

Místo konání